Partnerships

Partnerships

جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان سراسر کشور و با مجوز رسمی وزارت آموزش و پرورش و همکاری و حمایت بیش از 70 نهاد و سازمان علمی و رسانه ای از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی ایران، دانشگاه صنعتی شریف، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فدراسیون جهانی مخترعین، سازمان فناوری اطلاعات، مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبرگزاری پانا، دانشگاه خواجه نصیر طوسی، دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه عالی مدیریت دانش، انجمن علوم اعصاب ایران ، موسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی و بسیاری از سازمان ها و نهادهای مرتبط ملی و بین المللی،  در روزهای پنج شنبه و جمعه 17 و 18 فروردین 1396 در پردیس شمالی دانشگاه تهران برگزار می گردد.

این جشنواره در چهار محور کلی شامل: سمینارهای علمی در 11 گرایش، مسابقات مهارتی در  رشته های هوافضا (4 گرایش)، رباتیک (3 گرایش) و عمران و سازه (6 گرایش)، فیلم کوتاه داستانی و محتوای دیجیتال و همچنین نمایشگاه جانبی و کارگاه های تخصصی ویژه دانش آموزان، والدین، مدیران مدارس و مربیان پژوهشی برگزار می شود.

ادامه مطلب...

مؤسسه بر اساس فعالیت های خود در طی سال های گذشته عضویت  و مشارکت های داخلی و بین المللی مختلفی را داشته است. بیشتر این مشارکت ها جهت ترویج علم در بین جوانان و نوجوانان و ایجاد انگیزه برای یاد گیری علم به روش های نوین و فعال می باشد که به دنبال آن بتوانند کار آفرینان آینده نیز باشند. تعدادی از این مشارکت ها در پیوست آمده است. 

-  تفاهم نامه با وزارت علوم

- - تفاهم نامه با انستیتو آموزش علوم ISE دانشگاه پلی تکنیک مکزیک

- عضویت انجمن فیزیک اروپا

- عضو کمیته بین المللی مسابقه IYPT  و نماینده انحصاری آن

- مشارکت با آرشیو مسابقه IYPT

- تفاهم نامه با دانشگاه امیر کبیر در برگزاری IYPT 2011 تهران

- تفاهم نامه با دانشگاه پیام نور تهران در برگزاری IJSO 2012  تهران

- قرارداد همکاری با دانشگاه صنعت آب و برق در IJSO 2012

- نماینده مسابقات IJSO در ایران

- نماینده ICYS  در ایران

-عضو شورای سیاست گذاری IYNT و نماینده انحصاری فدراسیون مسابقات جوانان مسکو در ایران

ادامه مطلب...

تماس با ما

  
مؤسسه اندیشه های خلاق جوان آریایی
 
تلفن: 77507013,33909272-9821+

تلفکس: ۷۷۵۲۲۳۹۵-۹۸۲۱+

همراه: ۹۸۹۳۵۸۸۲۱۴۹۴+

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید,این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صندوق پستی: ایران/تهران ۶۱۴-۱۷۱۸۵

 تلگرام:http://telegram.me/AYIMI

ayimiinsta:اینستاگرام

آپارات:http://www.aparat.com/ayimi